Agencja Marketingu Internetowego

Czy pozycjonowanie gwarantuje wysokie lokaty w wyszukiwaniach?
Niektóre firmy ostrożnie podchodzą do kwestii pozycjonowania stron internetowych ze względu na obawy do Agencji Marketingu Internetowego Warszawa. Przy prowadzeniu bezpiecznych działań, z czasem pozycjonowanie przyniesie zamierzony efekt. Jak to wygląda w rzeczywistości? Odpowiedzi na to i inne pytania dotyczące skuteczności pozycjonowania stron znajdują się poniżej.

Profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej, przeprowadzone przez fachową Agencję SEO Nowatorscy, która działa w mieście Warszawa.  Niemal zawsze daje zadowalające efekty. Przy bezpiecznym pozycjonowaniu stron oraz sklepów, efekty zależą od szeregu rozmaitych czynników, takich jak na przykład:

Wielkość budżetu przeznaczonego na działania SEO – determinuje on ilość pozycjonowanych fraz, ilość linków zamieszczonych w sieci, a także prestiż serwisów, w których zamieszczane są linki. Budżet determinuje budowę całej strategii działania, wpływając między innymi na rodzaj fraz, na które pozycjonujemy stronę. Rzecz w tym, iż ograniczając koszty możemy na przykład być zmuszeni do rezygnacji z pozycjonowania na długi ogon.

agencja marketingu internetowego warszawa

Aktualne działania konkurencji – pozycjonowanie to tak naprawdę wyścig z innymi podmiotami działającymi na rynku. Tym samym o wyniku decyduje nie tyle to, czy wdrożone działania są dobre, ale raczej to, czy są lepsze od tych stosowanych przez konkurencję. Dlatego skuteczność rozwiązań wdrażanych przez konkurencję ma kluczowe znaczenie dla aktualnej pozycji strony w wyszukiwaniach.

Zmiany tendencji konsumenckich –zachowania konsumentów stale się zmieniają. Przeważnie zmiany zachodzą powoli, my jako profesjonalna agencja marketingu internetowego z Warszawy jesteśmy w stanie się do nich dostosować. Jednak czasami zmiany są nagłe. Mogą wynikać na przykład z kryzysu gospodarczego. W takich sytuacjach konsumenci mogą zacząć częściej poszukiwać innych produktów niż dotychczas lub też obniżyć swoją aktywność w internecie.

agencja marketingu internetowego

Pozycjonowanie stron w modelu "za efekt"

W krótkiej perspektywie czasu pozycjonowanie stron internetowych niekoniecznie gwarantuje pożądane efekty. Niemniej jednak, jako profesjonalna agencja marketingu internetowego z doświadczeniem, w 99% przypadków jesteśmy w stanie zagwarantować przynajmniej widoczne efekty już w krótkim okresie współpracy. Aby Klienci musieli nam wierzyć na słowo. Dlatego tez oferujemy w niektórych przypadkach rozliczenie za efekty. Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od tego, jakie będą rezultaty naszych działań. 

 

Jak to wygląda w praktyce?

Już na starcie współpracy wraz z Klientem ustalamy cele. Internet jest zbyt duży, a konkurencyjnych firm zbyt wiele, aby wskazać konkretne pozycje w wyszukiwaniach na dane frazy, które zdobędziemy w danym okresie. Niemniej jednak możemy się zobowiązać, że w określonym terminie wprowadzimy stronę do top 10. Każdy specjalista SEO przyzna, że obecność w top 10 to kamień milowy w działaniach SEO. Użytkownicy bowiem mocno premiują obecność witryny właśnie w pierwszej dziesiątce wyszukiwań. Następnym krokiem jest dostanie się do top 3. Zdobycie tych pozycji w określonym czasie na dane frazy skutkuje wypłaceniem wynagrodzenia dla naszej agencji marketingu internetowego Warszawa. Jeśli jednak cel nie zostanie osiągnięty, nie pobierzemy opłaty. Oczywiście nie oznacza to, że porzucimy starania o zdobycie najwyższych pozycji. Będziemy je kontynuować, jednak za niższe wynagrodzenie, tym samym koszt pozycjonowania strony spadnie. Z dumą pragniemy poinformować, że zwykle realizujemy wyznaczone cele i to z wyprzedzeniem czasowym.

Współpraca z nami:

Przygotujemy dla Ciebie ofertę w trzech wariantach

Agencja marketingu internetowego - Współpraca

Ogromne doświadczenie:
Działamy na rynku od niemal dekady. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 400 projektów i pozycjonowaliśmy ponad 4000 fraz. Znamy większość branż, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami rynkowymi, a nasi specjaliści SEO od podszewki znają algorytm Google.

Przejrzysty cennik:
Zanim na dobre rozpoczniemy współpracę, przedstawimy Ci koszt naszych działań. Klienci naszej agencji SEO Unit zawsze wiedzą, ile kosztują wdrażane przez nas rozwiązania. Niczego z góry nie narzucamy. Proponujemy rozwiązania oraz informujemy, jaka jest ich cena. Natomiast kwestię ich wdrożenia konsultujemy z Klientem.

Rozliczenie za efekty:
Naszym zdaniem zapłata należy się jedynie za prawidłowo wykonaną pracę, która przynosi oczekiwane rezultaty. Dlatego też stosujemy rozliczenie za efekty. Cel nie został osiągnięty? Klient nie jest zadowolony z naszych usług? W takim razie obniżamy koszt pozycjonowania strony.

Regularne raporty:
Na bieżąco, od początku współpracy, analizujemy skuteczności naszych działań. Wszystkie analizy dokumentujemy w raportach, które następnie przedstawiamy naszym Klientom. Stawiamy na przejrzystość współpracy i ciągłe doskonalenie naszych działań, co nie byłoby możliwe bez nieustannych analiz.

Wszechstronność:
Działamy jako kompleksowa agencja SEO, oferująca pełną opiekę nad pozycjami strony w wyszukiwaniach. Funkcjonujemy jako Agencja marketingu internetowego, co oznacza również tworzenie stron w Joomla czy WordPress, stawianie sklepu w Shoper czy Prestashop, a także przygotowywanie kompletnej strategii promocyjnej w sieci.